نکات مهم در طراحی سایت

خرید وی پی ان پرسرعت

ساختن وب سایت، با گرفتن تصمیمات مهم و زیاد همراه است، که هر لحظه می تواند سرنوشت کسب کار شما را تغییر دهد. تصمیم های شما، فقط به نحوی طراحی وبسایت خلاصه نمی شود، بلکه باید بودجه خود را برای این کار در نظر داشته باشید.


برای این که شما یک وب سایت با طراحی بی نقص و کامل داشته باشید، مورد های بسیاری پیش رو دارید. اما قبل از این که اقدام به طراحی سایت بکنید ، فاکتور های مهمی را باید بدانید که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

مخاطبان هدف شما چه افرادی هستند ؟ شما قصد دارید پیغام را به چه افرادی برسانید؟ این که کدام از گروه های مخاطب مورد هدف شما، نقشی تعیین کننده و مهم در طراحی وبسایت دارند؟

این مسائل به شما کمک می کنند تا بتوانید در مورد قالب، رنگ، لایه ها محتوای سایت تصمیم گیری بکنید .

هدف را از مطالب و محتوای داخل وب سایت بدانید ، زیرا وب سایتی که هیچ هدف کسب و کاری ندارد، نه برای شما مفید است نه دیگران .

در واقع باید بدانید که وب وب سایت شما چه منفعتی برای کسب کار شما دارد؟ آیا شما به امکانات بلاگینگ نیاز دارید؟ یا صفحه وب وبسایت آسان کفایت می نماید ؟

برای سرمایه گذاری بر روی طراحی سایت خود، چه میزان پول دارید؟

میزان پولی که میخواهید برای طراحی وبسایت بپردازید، به بودجه شما و امکانات اضافه مخصوص ای که مایلید بر روی سایت قرار بگیرد، بستگی دارد. در حالت عادی، بزرگان طراحی سایت بازاریابی اینترنتی توصیه می کنند، تا زمانی که از ایده ای که در کسب و کار دارید، مطمئن نیستید و این ایده ثابت نشده است، نرخ ی سنگینی برای طراحی سایت خود نپردازید.

نیاز های از سایت و هر چیزی که مایلید تا وب سایتتان حاوی شود را بر روی کاغذ بنویسید این اطلاعات را به طراح سایت خود ارائه دهید. یا چنانچه طراحی سایت را شخصاً انجام می دهید، این نکات را به عنوان یک الگو ی راهنما در نظر داشته باشید.

ناوبری و مسیریابی را در وبسایت تسهیل بکنید . این مورد ممکن است نیاز به کمی برنامه ریزی دقیق داشته باشد. سعی بکنید در ارائه اطلاعات، تعادل ایجاد بکنید . نه اطلاعات کم در اختیار کاربران بگذارید، نه اطلاعات بیش از حد.

همچنین ، تعادل در استفاده از جلوه های عکس ی گرافیکی را در دستور کار خود قرار دهید. نکته دیگری که حائز ارزش است، نبود غلط در متن است. همواره متون محتوای وب سایت را از نظر نگارشی و دستوری چک بکنید ، تا غلط ی نکرده باشید.

زمان ی که طراحی وبسایت شما به اتمام رسید و کامل شد، حداقل از 3 نفر بخواهید که طراحی وب سایت شما را با طراحی که در نظر داشتید میخواستید به آن برسید، مقایسه و بازنگری کنند. سعی بکنید از افرادی استفاده بکنید که با اهداف بازاریابی شما همخوانی داشته باشند. چنانچه آنها از طراحی سایت، خوششان آمد گفتند که مصرف از آن آسان است، میتوانید نتیجه بگیرید که وب وبسایت شما درست مناسب طراحی شده است.

اگر شما قصد دارید در سایت، محصولات را به فروش برسانید، قطعا ً از امنیت و سهولت فرآیند خرید، اطمینان حاصل نمایید. این نکات پایه ای و مهم به شما کمک می نماید تا با طراحی وب سایت اصولی، به اهداف کسب و کار خود، دست پیدا بکنید .